Ceremonia dekoracji zespołów

II Ostrowiecka Volleymania 2019/2020

W dniu 22.02.2020r. w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany został II Turniej Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt „Ostrowiecka Volleymania” na rok szkolny 2019/2020. W turnieju mogły uczestniczyć uczennice osobno z klas VI, V, IV i młodsze. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5. Zawody sędziowały uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

KLASY VI
W zawodach w kategorii klas VI wzięło udział 30 dziewcząt w 6 drużynach z 5 szkół podstawowych, gry toczyły się w czwórkach. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów. Do finału awansowały dwie drużyny z grupy i zagrały: mistrzynie o miejsca I-II, wicemistrzynie o miejsca  III-IV.

Składy trzech najlepszych drużyn:
PSP 3: Oliwia Stalewska, Roksana Naglarska, Julia Szymańska, Patrycja Gadaj, Marika Motyka, Klaudia Steciuk. Opiekun: Beata Kołodziej.
PSP 14: Agata Kania, Sandra Miskiewicz, Marta Ozgowicz, Olga Witkowska. Opiekun: Małgorzata Comber.
PSP 7: Julia Pokrzywa, Maja Podleśko, Maja Gałka, Nikola Radlak, Marcelina Głąb, Anna Popek. Opiekun: Małgorzata Zięba, Marcin Bartnik, Wojciech Lis.

KLASY V
W zawodach w kategorii klas V wzięło udział 20 dziewcząt w 5 drużynach z 3 szkół podstawowych, gry toczyły się w trójkach. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów.

Kolejność końcowa : 1. PSP10/1, 2. PSP10/2, 3. PSP5/1, 4. PSP14, 5. PSP5/2

PSP 10/1: Jagoda Strzębska, Aleksandra Wasek, Lena Curyłło. Opiekun:  Paweł Stasiński.
PSP 10/2: Oliwia Krawczyk, Zuzanna Wasek, Weronika Kurek. Opiekun: Paweł Stasiński.
PSP 5: Maja Nowak, Zofia Miller, Maja Rafalska, Gaia Rokita. Opiekun: Andrzej Waniel.

KLASY IV
W zawodach w kategorii klas IV wzięło udział 30 dziewcząt w 15 drużynach z 5 szkół podstawowych, gry toczyły się w dwójkach. Zawody zostały rozegrane w 4  grupach eliminacyjnych systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów. Zwycięskie zespoły zagrały o  miejsca I-IV, wicemistrzynie o  miejsca V–VIII.

PSP10/2 – Sz. z P 1:0
Kolejność końcowa: 1.PSP10/2,2. PSP7/4, 3.PSP14/6,4.Sz.z P.

Kolejność końcowa: 5. PSP7/1, 6. PSP7/3, 7. PSP7/4, 8. Sz. z. P  /1

PSP 10/1: Nadia Klepacz, Małgorzata Batugowska. Opiekun: Paweł Stasiński.
PSP 3/1: Zofia Roszczypała, Kalina Kozakiewicz. Opiekun: Beata Kołodziej, Agnieszka Sołtys .
PSP 14/3: Gabriela Kiec, Agata Maciejska. Opiekun: Elżbieta Ozdoba.

Wszystkie zawodniczki biorące udział w rozgrywkach zostały nagrodzone słodyczami, a drużyny I-VI otrzymały pamiątkowe dyplomy.