w Mini Piłce Nożnej na rok szkolny 2010/2011
W dniach 21.09-01.10.2010 r. na terenie kompleksu boisk sportowych ORLIK w os. Ogrody rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej Chłopców na rok szkolny 2010/2011. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 162 chłopców w 16 drużynach z 10 szkół podstawowych.
Wyniki zawodów:
21.09.2010 r. – Wtorek (grupa A)
PSP 7/1 – PSP 5/3 8:0
PSP 3/1 – PSP 7/3 2:2
PSP 5/3 – PSP 7/3 0:3
PSP 7/1 – PSP 3/1 9:0
PSP 3/1 – PSP 5/3 0:0
23.09.2010 r. – Czwartek (grupa A i B)
PSP 7/3 – PSP 7/1 2:10
PSP 5/1 – PSP 5/2 2:0
PSP 1 – PSP 7/2 0:4
PSP 5/2 – PSP7/2 0:2
PSP 5/1 – PSP 1 4:0
24.09.2010 r. – Piątek (grupa B i C)
PSP 1 – PSP 5/2 0:4
PSP 7/2 – PSP 5/1 2:6
PSP 8/1 – PSP 4 0:11
PSP 12 – PSP 8/2 1:0
PSP 4 – PSP 8/2 9:0
27.09.2010 r. – Poniedziałek (grupa C i D)
PSP 8/1 – PSP 12 1:2
PSP 12 – PSP 4 0:8
PSP 8/2 – PSP 8/1 1:3
PSP 3/2 – PSP 10 7:1
PSP 14 – PSP 9 6:1
28.09.2010 r. – Wtorek (grupa D)
PSP 10 – PSP 9 3:3
PSP 3/2 – PSP 14 3:3
PSP14 – PSP 10 5:2
PSP 9 – PSP 3/2 0:8
29.09.2010 r. – Środa (FINAŁ)
Półfinały
PSP 7/1 – PSP 5/1 6:2
PSP 4 – PSP 3/2 5:0
Finał
PSP 5/1 – PSP 3/2 3:2
PSP 7/1 – PSP 4 3:2
Kolejność końcowa:
1. PSP 7/1
2. PSP 4
3. PSP 3/2
4. PSP 5/1
5. PSP 7/3
6. PSP 12
7. PSP 14
8. PSP 7/2
9. PSP 3/1
10. PSP 8/1
11. PSP 10
12. PSP 5/2
13. PSP 5/3
14. PSP 8/2
15. PSP 9
16. PSP 1
Składy trzech najlepszych drużyn:
PSP 7/1:
Wiktor Mazur, Wojciech Mazur, Karol Skaliński, Karol Żelazowski, Eryk Zieliński, Mateusz Kamieński, Paweł Swat, Daniel Król, Bartek Niedbała, Dawid Ufnal.
Opiekunowie
Bartnik Marcin, Lis Wojciech.
PSP 4:
Sebastian Kolasa, Dawid Łobuz, Krystian Opiła, Piotr Niewiadomski, Kamil Janda, Kamil Miśkiewicz, Filip Lipka, Adrian Borek, Michał Szczęsny.
Opiekunowie:
Jacek Farys, Mariusz Łata.
PSP 3/2
Patryk Domagała, Karol Tłuczkiewicz, Bartosz Fudalej, Adrian Sitarski, Oskar Maj, Bartek Janiszewski, Jakub Pańczyk, Dawid Dobrin, Jakub Bera, Kamil Kłokoczki.
Opiekunki:
Beata Kołodziej, Agnieszka Sołtys.
Zawody sędziował: instruktor sportu Marek Podczaski i Tadeusz Pery.
Wszyscy uczestnicy finału zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami, a drużyny z miejsc I-III otrzymały puchary. Zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
PSP 1 1
PSP 3 41
PSP 4 34
PSP 5 35
PSP 7 76
PSP 8 12
PSP 9 1
PSP 10 8
PSP 11 -
PSP 12 19
PSP 14 16