w Sztafetowych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2010/2011
W dniu 16.11.2010 r. na Krytej Pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Św. odbyły się Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Sztafetowych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2010/2011. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. W zawodach wzięło udział 61 dziewcząt i 68 chłopców w 13 drużynach z 7 szkół podstawowych.
Wyniki zawodów:
Dziewczęta
1. PSP 14/1 - 2:57,83
2. PSP 4 - 3:21,52
3. PSP 5 - 3:27,01
4. PSP 1 - 3:30,32
5. PSP 3 - 3:30,88
6. PSP 7 - 3:35,43
7. PSP 14/2 - 3:42,15
Skład trzech najlepszych drużyn:
PSP 14/1:
Oliwia Ozdoba, Oliwia Wołek, Julia Szafrańska, Iga Kroczak, Oliwia Jeruzal, Kamila Surmańska, Wiktoria Jarocha, Machula Sara.
Opiekunowie:
Sławomir Góra, Andrzej Jeruzal.
PSP 4:
Emilia Jabłoński, Sara Mazur, Zuzanna Bielakowska, Aneta Kasprowicz, Aleksandra Majewska, Katarzyna Kapturkiewicz, Magdalena Moskal, Aleksandra Wieczerzak, Oliwia Kolasa, Agnieszka Ziomek.
Opiekun:
Renata Pypeć.
PSP 5:
Justyna Łebek, Karina Zakrzewska, Kinga Kwiatkowska, Karolina Konias, Wiktoria Zielińska, Marta Sawiniec, Dominika Wodzyńska, Karolina Łebek, Gabriela Salczyńska, Natalia Dębakowska.
Opiekunki:
Beata Tracz, Joanna Zagozdon.
Chłopcy
1. PSP 7 - 2:37,92
2. PSP 1/1 - 2:55,10
3. PSP 3/1 - 2:55,66
4. PSP 14 - 2:56,33
5. PSP 5 - 3:01,88
6. PSP 1/2 - 3:14,47
7. PSP 4 - 3:18,33
8. PSP 3/2 - 3:27,60
Skład trzech najlepszych drużyn:
PSP 7:
Krzysztof Rogoziński, Tomasz Miechowicz, Mateusz Majewski, Jakub Ordzianowski, Mateusz Rogoziński, Michał Kozłowski, Mikołaj Kotwica, Michał Rogoziński.
Opiekunowie:
Marcin Bartnik, Wojciech Lis.
PSP 1/1:
Bartek Kalita, Jakub Zieja, Kacper Mamej, Maciej Zieja, Adamek Filip, Adaś Zarzycki, Adrian Borecki, Patryk Piwnik, Mateusz Plewa.
Opiekun:
Paweł Pietrzykowski.
PSP 3/1:
Aleksander Ozga, Jakub Ćwik, Maciej Kotowski, Kamil Żak, Krystian Reszczyk, Adrian Sitarski, Jakub Bera, Patryk Domagała.
Opiekunki:
Beata Kołodziej, Agnieszka Sołtys.
Wszystkie zespoły dziewcząt i chłopców zostały nagrodzone dyplomami, a zwycięskie sztafety za miejsca I-III otrzymały puchary. Zawodnicy za miejsca I-III zostali wyróżnieni okolicznościowymi medalami.
Funkcję sędziego głównego sprawował Marcin Piwnik - trener pływania Klubu Sportowego „KSZO” Ostrowiec Św.
Punkty do Współzawodnictwa Sportowego Szkół:
dziewczęta | chłopcy | |
PSP 1 | 25 | 53 |
PSP 3 | 22 | 43 |
PSP 4 | 34 | 16 |
PSP 5 | 29 | 22 |
PSP 7 | 19 | 40 |
PSP 8 | - | - |
PSP 9 | - | - |
PSP 10 | - | - |
PSP 11 | - | - |
PSP 12 | - | - |
PSP 14 | 56 | 25 |